Мінералізація волосся

Привіт. Мне звуть Дарина і я починаю вести свій блог на сайті навчального центру “Секрет”. Тут ділитимусь враженнями від процедур, секретами майстрів та різними порадами. А почалось все так. Для мене, як і для будь-якої дівчини, важливий зовнішний вигляд. Стильний одяг, легкий макіяж, гарний манікюр, а от із зачіскою складніше…Я маю досить проблемне волосся: воно дуже пористе, сухе та не таке гладеньке як хотілося б. (видно на фото)

3HPqzalDNP4

Днями я зважилась на нову для себе процедуру — мінералізація волосся. За словами майстра НЦ “Секрет” мої коси стануть гладенькі та зі здоровим блиском. Найбільше мене зацікавило слово “здоровим”, адже після пекучого літнього сонця та солоної води моря волоссячко здоров’ям мене не тішить.

Це був мій перший візит у “Секрет”. Побачила баааагато позитивних відгуків у соціальній мережі (https://vk.com/sekret009) та вирішила відкрити і для себе секрет ідеального волосся 🙂 Зазначу, що мене приємно здивувала ціна (https://vk.com/topic-34916085_30919757) — за мою довжину я заплатила 150 грн, що є досить дешево для такої, як обіцяють, чудо-процедури.

Трошки нервувалась як все це буде відбуватися, але майстер Надія, почала  нашу зустріч з детального опису процедури. Мене, як клієнта, це заспокоїло, адже я вже приблизно знала, що будуть робити з моїми косами протягом наступної години.

Процедура починається з миття волосся спеціальним нейтральним шампунем, тоді наноситься поживна маска, яка змішується з активними мінералами та вітамінами, що знаходяться в ампулі, на кожне пасмо.  Волосся залишається в спокої на 30 хвилин. Поки чекаємо дії компонентів Надія пояснила, що ефект від процедури тримається близько місяця. Волосся після процедури стає більш важким, гладеньким, легко піддається укладанню.
Процедура накопичувальна. Частота застосування залежить від стану волосся, для профілактики та підтримки краси волосся – 1 раз на місяць, для лікування сухого та пошкодженого волосся – 2 рази на місяць. І найцінніше те, що ефект  помітний одразу після першої процедури. Мінералізація найкраще підходить тим, хто хоче відновити сухе, тім’яне волосся, додати еластичності та здорового вигляду.

Після 30-ти хвилинного очікування волосся споліскується теплою водою, наноситься незмивний бальзам і робиться укладка.

Якщо чесно, то я раніше досить скептично ставилась до подібних процедур. Вважала, що вони більше для естетики і з відновленням стану волосся нічого спільного не мають. Але після того, як майстер зняла з мене пеньюар я не повірила побаченому у дзеркалі. Блиск, гладкість, а головне здоров’я волосся — гарантований результат після мінералізації.

YtppdZm010E

Однак, крім процедури мене здивував і “Секрет”. По-перше, персонал дуже приємний та професійний. Майстер детально розповіла про процедуру та відповіла на всі мої запитання. По-друге, всі матеріали, які використовуються під час процедури професійні та якісні.

Вирішила довірити майстрам “Секрету” свої ручки, тому темою наступного мого блогу буде манікюр.

 

P.S. Після мінералізації пройшов тиждень, але волосся гладеньке і досі. Навіть після 3-го миття все одно блискотить та сяє здоров’ям.

 

 Мовою чисел:

Ціна: близько 150 гривень

Тривалість процедури: до 1 години

Тривалість ефекту: 1 місяць

Частота: 1 раз на місяць

[Всего голосов: 0    Средний: 0/5]
Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Copy link
Powered by Social Snap