Класичний манікюр та покриття нігтів гель-лаком

Привіт! Цього разу поговоримо про улюблену процедуру всіх дівчат — манікюр. Після неймовірної мінералізації http://kodi-sekret.com.ua/mineralizatsiya-volossya/ я одразу записалась “на ручки”. Чекала цього дня з нетерпінням, але довго думала над дизайном та не могла визначитись з кольором. Але коли я переступила поріг навчального центру “Секрет” я забула не лише про дилему з кольорами, а й про всі свої буденні проблеми. Мені, як клієнту дуже подобається, що майстри, навіть попри свою зайнятість, радо вітають гостей. Майстер манікюру Таня вийшла та забрала мене на диванчику в холі. Вона дуже привітна та комунікабельна, обожнюю, коли майстер може підтримати розмову або дати професійну пораду.

Сівши за стіл Таня почали знімати старе покриття спеціальним апаратом. Перед тим стіл, мої та свої руки вона продезинфікувала. Шановні дівчатка, звертайте на це увагу! Коли мої нігтики були “голі” майстер дістала всі інші інструменти зі стерилізатора.  Зауважу, що робочий стіл дуже охайний та чистий, чого не можу сказати про столи багатьох львівських майстринь.

Обрізний манікюр було зроблено в ідеалі, чисточка була настільки філігранною, що навіть мої капіляри, які розташовані дуже близько до поверхні, цього не відчули. (За це Тані особливий респект) Настав найскладніший етап — обрати колір та дизайн.  Майстер детально розпитала, що б я хотіла, а коли почула дівоче: “Ой, навіть не знаааю”, зробила дуже мудро. Вона поцікавилась якому стилю в одязі я надаю перевагу, та дещо про мій характер. Як виявилось ця інформація треба була для… вибору дизайну. З салону я вийшла з ніжним, але в той же час стильним френчем. Через кілька днів я зрозуміла наскільки тонко майстер мене відчула. Я за характером дуже спокійна, не люблю галаси, крики, надаю перевагу стриманому стилю та ніжним кольорам. І цей манікюр мені неабияк підходить.

Наостанок зазначу, що під час процедури Таня дала мені велику купу порад по догляду за нігтиками, кутикулою та як відростити здорові та довгі нігті. Саме від неї я вперше почула про чудодійний “Біогель”, який укріплює та зміцнює наші кігтики , мабуть, під час наступного манікюру я випробую його на собі.

Яка ж я дівчинка без педікюру. Тому наступного тижня чекайте мої враження про педікюр від Тані)))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *