Перетворення і творчість

Красива, модна, доглянута – будь-яка жінка хотіла б чути подібні компліменти. У гонитві за модними тенденціями ми іноді забуваємо про індивідуальне, те, чим нас наділила природа. Замість підкреслити свою індивідуальність за допомогою макіяжу, ми наслідуємо світові тренди, втрачаючи при цьому свою оригінальність і неповторність.

Засвоївши цей курс макіяжу, ви з легкістю отримуватимете такі компліменти як від співробітників, вдячних клієнток, так і просто шанувальників. Запрошуємо до нас на навчання!

Курси макіяжу у Львові проводяться як для новачків, так і для досвідчених майстрів. Процес отримання знань здійснюється із застосуванням матеріалів професійної косметики. У підтвердження засвоєння курсу вам гарантовано видадуть сертифікат міжнародного зразка – це не просто красивий «папірець», а справжній документ.

Вартість залежатиме від того, скільки часу у вас є, щоб виділити його на оволодіння знаннями й який тип курсів оберете. Обирайте найбільш підходящий для вас варіант із нижченаведених.

Запишись на курси та отримай знижку!

Поля отмеченные * являются обязательными к заполнению

Наші переваги

Диплом міжнародного зразка

Пост-інформаційна підтримка

Знижки на продукцію

Допомога в працевлаштуванні

3 ступення за вибором:

1. Курс “Макіяж для себе”

Вартість 1900 грн

5 занять, 1 теоретичне і 4 практичні.

Програма курсу “Макіяж для себе”:

 1. Теорія. Аналіз обличчя, його особливостей, визначення типу шкіри та її потреб, правила догляду за шкірою обличчя, що потрібно і чого категорично не можна робити в макіяжі, визначення вашого кольоротипу, основні правила та поняття колористики, розбір косметички.
 2. Денний макіяж, ідеальний тон та сяюча шкіра. Правила використання косметики в діловому та денному макіяжі.
 3. Класичний вечірній макіяж в тіньовій техніці.
 4. Смоукі айс, яскравий насичений макіяж з акцентом на очі, кремова техніка.
 5. Ідеальна стрілка, голлівудський макіяж.

Кожен макіяж опрацьовується індивідуально під ваш типаж, також можливі зміни в програмі за вашими побажаннями. Всі заняття персональні. Графік занять обговорюється індивідуально.

2. Базовий. Салонний візажист

Вартість 5500 грн.

12 занять.

Прграма курсу:

 1. Теорія. Вступ в професію. Основні правила роботи з клієнтами. Типи шкіри, визначення типу шкіри та особливості роботи з кожним із них, підготовка шкіри до макіяжу, різновиди баз для макіяжу та правила використання. Типи форм обличчя, правила корекції обличчя.
 2. Теорія. Колористика, розподіл кольоротипів зовнішності за сезонною теорією, хроматичне коло. Правила індивідуального підбору колористичного стилю в макіяжі. Види макіяжу. Етапи нанесення макіяжу. Типи очей, правила корекції недоліків та підбір схеми макіяжу очей. Види форм та правила корекції брів. Ознайомлення з найвідомішими професійними марками декоративної косметики. Інструменти та догляд за ними.
 3. Початок практичних занять. Нюд, макіяж без макіяжу. Денний та діловий макіяж в тіньовій техніці. Ідеальний тон обличчя, правила підбору та нанесення тонуючих засобів та засобів для корекції обличчя. Макіяж брів.
 4. Вечірній класичний макіяж. Олівцева техніка.
 5. Вечірній класичний макіяж. Кремова техніка.
 6. Смоукі айс. Тінти.
 7. Голлівудський макіяж. Ідеальна стрілка та яскраві червоні губи.
 8. Весільний макіяж. Особливості роботи з нареченими. Гелева техніка. Пучкові накладні вії.
 9. Трендовий макіяж. Використання яскравих пігментів в макіяжі. Робота з тінтами. Стрічкові (суцільні) накладні вії.
 10. Макіяж для фото та відеозйомки, особливості роботи на зйомках. Повтор техніки на вибір.
 11. Практика. Самостійна робота.
 12. Екзаменаційна робота.

3. Курс “Професійний. Візажист експерт”

Вартість: 8500 грн

20 занять.

Програма курсу:

 1. Теорія. Вступ в професію. Шкіра та її будова. Типи шкіри, визначення типу шкіри правила та підбір догляду відповідно до типу шкіри та особливості роботи з кожним із них, підготовка шкіри до макіяжу, різновиди баз для макіяжу та правила використання.
 2. Теорія. Основні правила роботи з клієнтами. Типи форм обличчя, правила корекції обличчя. Корекція носа. Корекція губ. Етапи нанесення макіяжу. Види макіяжу.
 3. Теорія. Колористика, розподіл кольоротипів зовнішності за сезонною теорією, хроматичне коло. Правила індивідуального підбору колористичного стилю в макіяжі. Типи очей, правила корекції недоліків та підбір схеми макіяжу очей. Ознайомлення з найвідомішими професійними марками декоративної косметики. Інструменти та догляд за ними.
 4. Архітектура брів. Теорія. Види форм брів, підбір форми, способи корекції, різновиди засобів для фарбування брів. Початок практичних занять. Корекція та фарбування брів.
 5. Нюд, макіяж без макіяжу. Ідеальний тон обличчя, правила підбору та нанесення тонуючих засобів та засобів для корекції обличчя. Денний та діловий макіяж в тіньовій техніці.
 6. Вечірній класичний макіяж. Олівцева техніка.
 7. Вечірній класичний макіяж. Кремова техніка.
 8. Котяче око. Олівцева техніка.
 9. Класичні смоукі айс. Тінти.
 10. Нестандартні смоукі айс в кольорі. Кремова техніка.
 11. Голлівудський макіяж. Ідеальна стрілка та яскраві червоні губи.
 12. Весільний макіяж. Особливості роботи з нареченими. Гелева техніка. Пучкові накладні вії.
 13. Мерилін. Змішана техніка.
 14. Трендовий макіяж. Використання яскравих пігментів в макіяжі. Робота з тінтами. Стрічкові (суцільні) накладні вії.
 15. Подіумний макіяж. Особливості роботи з моделями та дизайнерами.
 16. Ліфтинг або анти-ейдж макіяж (віковий).
 17. Макіяж для фото та відеозйомки, особливості роботи на зйомках. Жирна корекція обличчя. Повтор техніки на вибір.
 18. Використання глітерів в макіяжі. Святковий яскравий, новорічний макіяж.
 19. Практика. Самостійна робота.
 20. Дипломна робота.

Для учнів даного курсу ( “Професійний. Візажист експерт”) стажування з фотографами та співпраця з модельними агенствами.

 

 

Гарантія та доступність

Обираючи курси від нашого навчального центру у Львові, ви озброюєтесь комплексними навичками – від потужної теоретичної бази, підкріплена безліччю практичних занять. У рамках курсу заплановано огляд популярних марок косметики, засвоєння техніки нанесення макіяжу.

Після отримання диплому ви зможете впевнено використовувати здобуті знання та навички, надаючи професійні послуги у відповідних цінових рамках. Адже озброїтесь знаннями, які використовують у своїй практиці досвідчені майстри у Львові.

Ми використовуватимемо косметику Cinecitta, Mac, Atelier, Red and Black, Kriolane, Stargezer.

Важливо завчасно записатися. Не зволікайте!

Фото з курсів візажу та макіяжу

Відгуки наших клієнтів

Познайомилася з салоном більше року тому, коли прийшла на масаж. З того часу є постійним клієнтом, оскільки мало де зустрінеш в одному місці стільки чудових майстрів! 😊 Чудовий манікюр, нарощення війок, депіляція, а кращого перукаря, ніж Надя, яка все розуміє саме так, як я це бачу, я ще не зустрічала❤❤❤. Завжди привітні, море позитиву і постійно хочеться повертатися.

Також окреме дякую Олі Севері , у якої я пройшла курси макіяжу. Надзвичайно хороший викладач, який знає свою справу і вміє передавати знання іншим!

Наталя Ліщинська

про салон “Секрет” я дізналась випадково, вперше прийшла як модель на манікюр, а потім вже як учениця на курси візажу. Щоб описати на скільки я задоволена, то не вистачить слів в моєму словниковому запасі)) надзвичайно приємні і щирі люди там працюють))) я не тільки навчилась тонкощам макіяжу, але і здобула собі хорошого друга Олю, вона майстер своєї справи))) і взагалі весь колектив складається тільки з професіоналів і поділяться з вами секретами краси!! Люблю приходити в “Секрет” у гості, бо почуваєш себе в своєму колі)) РАДЖУ ВСІМ!! а вашому колективу тільки процвітання, багато хороших клієнтів, чемних учнів і просто хорошого настрою кожного дня😊😊!!

Вікторія Гренюх