Курсы наращивания ресниц

Курси нарощування вій: щоб образ був завжди чарівним

Красиві, витончені, доглянуті вії роблять погляд чарівним, надаючи їх власниці упевненості та вишуканості. Але як бути, якщо від природи жінка не має довгих густих вій? Чи можна виправити ситуацію? Ми впевнено говоримо – так. Курси з нарощування вій у Львові саме покликані для того, щоб ви отримали неймовірний результат, яким обов’язково будуть задоволені ваші клієнтки.

Протягом двох днів у рамках даної навчальної програми у Львові ви засвоїте всі відомі техніки даної процедури, отримаєте максимум корисної інформації і переконаєтеся щодо безпеки такого процесу.

Бажано заздалегідь здійснити запис на курси підвищення кваліфікації із нарощування війу Львові..

За 1 500 грн. ви здобуте міцні знання на навички, до того ж навчання відбувається на наших матеріалах. А ще на вас чекають подарунки! Тривалість курсу – 2 дні (приблизно 15-16 год.).

Запишись на курси та отримай знижку!

Поля отмеченные * являются обязательными к заполнению

Наші переваги

Диплом міжнародного зразка

Пост-інформаційна підтримка

Знижки на продукцію

Допомога з працевлаштуванням

Що включає базовий курс нарощування вій

Базовий курс + Бонус 2D

У рамках програми:

 1.   Комплексний теоретичний блок, що містить важливу інформацію, що стосується правил організації робочого місця, будови вій і опису всіх матеріалів, необхідних для здійснення таких процедур, як ламінування, нанесення напівперманентної туші, біозавивка, нарощування. Дізнаєтеся про секрети , як досягти бажаного ефекту, виразності погляду тощо.
 2.   Ви дізнаєтеся про переваги та протипоказання до проведення цієї процедури, факти стосовно міфів про нарощування вій. Ви дізнаєтесь, як допомогти клієнтці визначитися з вибором, переконати віддати перевагу безпечній процедурі нарощування. У рамках програм – ознайомлення з основними трендами в образі, у тому числі голлівудським та тривимірним ефектом.
 3.   Наступний обов’язковий етап – запитання\відповіді, у ході якого можна з’ясувати те, що найбільше цікавить учениць, для подальшого переходу на практичне застосування отриманих правил.
 4. У ході практичних занять особливу увагу буде приділено навчанню безпосередньої техніки, зокрема положенню рук під час проведення маніпуляцій; кожна учениця матиме можливість самостійно попрацювати з наданими нами матеріалами та інструментами таі виконати нарощування на декількох моделях, щоб потім повторювати те ж саме на власних клієнтках у Львові.

Програма курсу нарощування вій у Львові

У рамках програми – здійснення процедури 3 моделям. Курс розрахований на 2 дні.

Розклад першого дня:

 •         10.00 – 12.30 – теоретичний блок;
 •         12.30 – 13.00 – робота над положенням рук;
 •         13.00 – 14.00 – обідня перерва;
 •         14.00 – 18.00 – відпрацювання на моделях.

Розклад другого дня:

 •         10.00 – 11.00 – теоретичні питання щодо ламінування;
 •         з 11.00 – відпрацювання на двох моделях;
 •         після завершення – видача дипломів.

А ще на вас чекають приємні бонуси від нашого центру навчання:

 •         20%-ва знижка на преміум-засоби Vivienne при купівлі в день навчання;
 •         післяінформаційна підтримка.

На підтверження закінчення курсів вам надається сертифікат міжнародного зразка – справжній доказ того, що допоможе вам знайти перших клієнтів у Львові.

Фото з курсів нарощування вій

Відгуки наших клієнтів

Я закінчила два курси в цьому салоні💅🏽 та 💋
Я надзвичайно довольна , що зустріла таких позитивних чоловічків))) Які не зважаючи на важкий труд , ще піднесуть тобі настрій)😎😊
В цьому салоні я стала і відвідувачкою , оскільки я задоволена матеріалами які вони користують, а також майстерністю .
Дякую, що ви 😘

Мар'яна Жалівців

Не один раз була в Секреті і завжди була задоволена своїми візитамт.Надя хороший вчитель своєї справи так як і майстер і також Оля доступно викладає в своєму профелі.Ще також відвідувала масаж і реально були суперові результати!!!

Ліля Зінкевич