Як проводяться курси педикюру

Кислотний, обрізний і апаратний педикюр: навчання має на увазі і теоретичну, і практичну частини, але 80% часу все ж відведено на удосконалення практичних навичок.

Ви можете вибрати курси майстра педикюру у Львові як окремий напрямок. Тривалість навчання складе 6 занять, з яких обріза і комбінованого педикюру присвячено по 2 заняття. Вартість такого курсу – 1000 гривень за все заняття.

Якщо ж ви шукаєте курси педикюру недорого, орієнтуйтеся на наше комплексне пропозицію: при оплаті одночасно і курсів манікюру ціна на курси педикюру складе всього 700 гривень за 4 заняття.

Тимчасово курс не проводиться. Просимо вибачення за незручності.

Ви завжди можете обрати один з актуальних напрямків навчання в меню.

Також запрошуємо переглянути розділ Послуги.

Чотири причини для вибору нашого центру навчання

За час занять ви отримаєте відчутний багаж нових знань.

І це не просто слова, адже в нашому центрі:

  • Кваліфіковані викладачі: чи не теоретики, але практики, щодня працюють з жіночими ніжками.
  • Для навчання надаються професійні матеріали та інструменти високої якості. Ми покажемо вам, які марки дійсно популярні і ефективні в цій області, а також навчимо підбирати засоби в залежності від проблем клієнта.
  • Обрізний або кислотний педикюр: навчання має на увазі практику і ще раз практику. Адже є такі тонкощі, які дізнаються тільки в роботі: від нюансів спілкування з клієнтками до правильної постановки руки.
  • Ви вивчіть: анатомію нігтів, різні види манікюру та правила дезінфекції інструменту. Досить, щоб почати свою практику і отримати перше задоволених клієнтів.

Хочете завжди мати доглянуті ніжки і дарувати таку радість своїм клієнткам? Пропонуємо навчання педикюру. Ви навчитеся справлятися зі вросшими нігтями і натоптишами, огрубілою шкірою і тріщинами, зможете створювати привабливі покриття на нігтях, і все це – всього за кілька занять.

Курси майстра педикюру у Львові проводяться на наших матеріалах, з наданням наших інструментів і моделей. Вам варто тільки записатися заздалегідь, адже на курси апаратного педикюру багато бажаючих.

Наши преимущества

Диплом международного образца

Пост-информационная поддержка

Скидки на продукцию

Помощь в трудоустройстве

Відгуки про наших курсах педикюру

Майстер педикюру – навчання завершується видачею диплома міжнародного зразка. І навіть після закінчення навчання ми забезпечимо вам інформаційну підтримку!

Тому і на курси педикюру відгуки такі захоплені. Адже ми дійсно даємо вам нову затребувану професію. Витрати на навчання окуплять себе після перших же замовлень! Записуйтеся!

Закінчила курси майстер манікюру.Дуже задоволена манерою викладання))дуже всі уважні до мене були…хочу до вас ще на педікюр і на нарощення!!! Скоро завітаю!!!!!

Маряна Давидчук / Company

В салоні працюють професіонали своєї справи)я дуже вдячна всім за дружню підтримку і позитивні емоції)мені дуже пощастило що я навчалася саме в цьому закладі!!!Дякую і бажаю ще більше клієнтів і учнів!!!

Марина Кононченко

Фото с курсов педикюра