Макіяж

Привіт, дівчата! Це чергова частина мого блогу. І сьогодні говоритимемо про макіяж. Кожного ранку, у кожній квартирі йдуть страшні баталії з неслухняною підводкою або помадою. Іноді звичний ритуал нанесення денного макіяжу хочеться змінити на вишуканий вечірній мейкап. Особливо, якщо попереду важлива зустріч або довгоочікуване свято.

Не обійшла така нагода і мене. Отримавши запрошення на день народження я одразу почала продумувати свій образ, у тому числі і мейк. Але зрозумівши, яких нервів мені коштуватимуть легкі смокі та рівний тон шкіри лиця. Я звернулася до кваліфікованого спеціаліста — візажиста. Чаклувала над моїм образом майстер навчального центру “Секрет” Оля Севера.

На запис я прийшла зі збереженою у смартфоні фотографією та впевненим “хочу так!”. Оля посміхнулась та сказала: “Буде” . Перші кілька хвилин Оля детально вивчала фотографію та  підбирала необхідні баночки-кисточки:) Після очищення та нанесення бази майстер почала перевтілення. Зауважу, що вся косметика у “Секреті” професійна та якісна, а кисточки ретельно продезинфіковані. Візажист досить багато уваги приділила обличчю, і не дарма, лице не виглядало “заштукатуреним” та не було ефекту маски. Колір був природнім та не відрізнявся від тону шкіри чи рук, як це часто буває. Також я стала щасливою власницею гострих вилиць та тонкого носика завдяки майстерності Олі. Цікаво, що під кожне обличчя візажист підбирає техніку та кольори. За словами Олі, щоб мої блакитні очі зробити виразними та яскравими  у макіяжі треба використовувати бежеві та коричневі відтінки (І мала рацію, наступні кілька годин збирала компліменти про мої небесно сині очі)).

Рівно за годину я не впізнала себе у дзеркалі. Вишуканий та святковий мейк, але в той час досить стриманий. Мене приємно вразив підхід до клієнта та уважність до побажань. Дякую “Секрету” за десятки компліментів, гарний настрій та неймовірно гарні фото завдяки макіяжу.

 

Мовою чисел:

Ціна:250-400 грн

Тривалість процедури: від 1 години

Тривалість ефекту: 8 годин

Частота: за бажанням

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *