Моделювання брів

 

Привіт, дівчата, сьогодні ми говоритимемо про брови. Красиві, а головне доглянуті, брови – це одна з важливих деталей в образі сучасної жінки. Мода на форму брів змінюється ледь не кожного сезону. Імениті візажисти диктують не лише їх товщину, а й довжину, часом навіть колір.  Наслідуючи подіумних моделей  жінки, то відрощують густі темні брови, як у  Наталі Водянової, то роблять “ниточки”, як у Памели Андерсон.

У кожної представниці прекрасної статі вдома точно  знайдеться косметичне дзеркало і пінцет. З підліткового віку кожній знайома ця малоприємна процедура вищипування брів. Однак, не всі справляють з цим на відмінно”, тому на вулиці часто з’являються не симетричні чи відверто вузькі брови. Допомогти жінкам  у виправленні цих казусів та догляді за бровками може Оля Севера, візажист (або майстер-бровист) навчального центру “Секрет” з 12-річним досвідом.

Крім традиційного пінцету Оля запропонувала ще кілька видів корекції форми. А саме класична корекція (пінцет), ваксінг (воскова корекція) та трідінг (корекція ниткою). В першу чергу потрібно зробити правильну стрижку брів, адже за мету ставиться лише частково підрівняти лінію брів, а не вистригати все і повністю. Вся процедура відбувається дуже швидко та обережно, тому, навіть якщо ви  дуже чутлива, це не перетвориться на болісне висмикування.

Наступним етапом на шляху до ідеальних брів було фарбування. У даний час існує велика кількість текстур за допомогою яких можна надати ідеальну форму та колір бровам. Найбільш популярною залишається фарба для брів. Серед різноманіття відтінків майстер підібрала необхідний колір Можете не переживати, ви ніколи не підете з жахливими чорними бровами або з не природньо рудими.

Оля потішила мене, сказавши, що всі неоліки брів можнна виправити без будь-яких проблем. Якщо так сталось, що природа не наділила вас густими бровами, або ж в якийсь момент перестарались при корекціі – не біда. Але в домашніх умовах це зробити складно і варто звернутись до професіонала.  В залежності від складності проблеми вам можуть запропонувати ламінування брів (потовщення волосків), реставрацію перещипаних брів з різноманітними ефектами, камуфляж шрамів та опіків, біотатуаж хенною або ж хною, створення брів з нуля (імітація брів на термін до 2-х тижнів).

Мовою чисел:

Ціна: 60-150 гривень

Тривалість процедури:  35 хвилин

Тривалість ефекту: 3 тижні

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *