Парафінотерапія: чудо чи магія воску?

Привіт, красуні! Не хочу це визнавати, але на зміну теплій осені прийшла сніжна зима. Ще кілька днів і ми заховаємо наші рученята у теплі рукавички, але варто заздалегідь подбати про вразливу шкіру ручок. На одному з сайтів вичитала про парафінотерапію. Там обіцяли, що ця процедура, як чарівна паличка, перетворить суху, а часом навіть загрубілу, шкіру ручок на ніжну та оксамитову. Оскільки я ще така авантюристка, тому вирішила перевірити чи не брешуть нам бьюті-сайти. Коли записувалась у “Секрет” на парафінотерапію одразу запитала чи реально вона така чудодійна. Адміністратор запевнила, що вони знають секрет. Здається, що це вже девіз салону 🙂

Тож я прибігла реанімувати свої рученята. Вони досить агресивно реагують на холоди. Шкіра одразу стає сухою та шершавою.

Наступні півгодини інакше як магія назвати не можу. Спочатку на руки наносять скраб, він забирає дрібні омертвілі частинки шкіри та готує її до майбутньої процедури, потім на ручки наносять крем. Ніби нічого дивного. Але після цього мені приносять великий апарат у якому був розтоплений віск. Тут я занурюю спочатку одну, а потім іншу руку, з кожної сторони. Не переживайте, хоч віск і гарячий, але шкіру не обпікає, досить комфортна процедура.

Після цього ручки загортають у спеціальні пакети та рушник. Так віск подіє краще. Після 20-хвилиного очікування ця конструкція знімається та наноситься крем.

Руки справді стали ніжними та оксамитовими. До речі, манікюр не постраждав. Я, вже традиційно, пишу блог лише після певного періоду. Перевіряю наскільки довго триває ефект. Після парафінотерапії пройшло 4 дні. Кремами, заради чистоти експерименту, не користувалась. І станом шкіри була здивована. Навіть у холодну погоду.

Мовою чисел:

Ціна: близько 80 гривень

Тривалість процедури: 35 хвилин

Тривалість ефекту: 2 тижні

Частота: 1 раз на місяць

Читайте також
Нанесення гель-лаку на нігті – матеріали і покрокова інструкція
[Усього:0    У середньому:0/5]
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Copy link
Powered by Social Snap