Масаж у Львові

Масаж – ефетивний метод оздоровлення, відомий ще здавна, під час нього використовуються ручні прийоми: погладжування, розтирання. Масаж, як лікувальну процедуру, почали застосовувати в Китаї за 2 тисячі років до нашої ери, в Індії – приблизно за 700. У Римі масування допомагало воїнам позбутися синців, набряків. У Греції за часів Гіппократа призначався при різних недугах.

У Львові масаж проводиться професійними масажистами у лікувальних закладах і в салонах краси, масажних кабінетах. Щоб отримати очікуваний ефект, треба звертатися до масажиста-майстра. Ціна залежить від виду процедури.

Види

Лікувальний

Головна мета – допомога у відновленні після отриманих травм. Лікувальне масування проводиться професіоналом і може бути збуджуючим, заспокійливим, розсмоктуючим. В результаті декількох сеансів в організмі відбуваються наступні зміни:

 • позитивно діє на серцево-судинну системи;
 • відновлюються рефлекси;
 • підвищується якість роботи внутрішніх органів;
 • добре впливає на серце, судини;
 • покращується функція суглобів;
 • знімається больовий синдром.

Реабілітаційний

Призначається для

 • зменшення болю;
 • покращення кровообігу, живлення тканин, роботи різних органів;
 • відновлення рефлексів, які втратили свої властивості;
 • підвищення тонусу м’язів;
 • приведення до нормальних показників тиску крові.

Реабілітаційний масаж поділяється на загальний і локальний. Перед проведенням спеціаліст досконало вивчає історію хвороби пацієнта, а потім призначає вид процедури.

Тайський

Тайський масаж зазнавав позитивних змін більше тисячі років. Головним під час проведення сеансу вважається вплив на енергію людини. Проте, тайський масаж це не медитація, бо масажист працює з тілом людини –  м’язами, суглобами. До цього додаються елементи пасивної йоги та легка мануальна терапія. У тайських закладах проводиться на підлозі. Кому рекомендується? На тайський масаж варто записатися хоча б один раз в житті, щоб просто розслабитися чи позбутися стресу. Ми з радістю пропонуємо вам таку можливість у Львові. А при наявності проблем із серцем, судинами, травленням чи статевою системою, тайський масаж може стати панацеєю.

Антицелюлітний

Дуже популярний серед панянок у Львові, адже целюліт є проблемою багатьох представниць прекрасної статі. Причина – негативні зміни в лімфо-і кровообігу, а також набряк стінок дрібних судин. Майстер працює над підшкірно-жировим шаром, зв’язками, а також м’язами. Цей вид масажу болючіший, ніж звичайний. Він виконує головну функцію – запобігає розростанню сполучної тканини. Це, безумовно, гарний метод, що допоможе позбутися зайвих жирових відкладень, вивести шлаки, а також покращити процеси обміну.

Релаксуючий

Допоможе відпочити після повсякденної метушні, зніме перевтому, нервову напругу, хронічну втому, рекомендується при недосипанні та безсонні, довготривалих навантаженнях фізичного й розумового характеру. Протягом сеансу майстер використовує спеціальні м’які техніки, а це позитивно впливає на організм:

 • приходе до норми процес кровообігу;
 • знімається втома, м’язова напруга, головний біль;
 • покращується діяльність органів травного тракту;
 • клієнт позбавляється від стресу.

Спеціалісти радять пацієнтам будь-якого віку проходити курс релаксуючого масажу, в який входить від 10 до 15 процедур. Ідеально, якщо його поєднати з аромотерапевтичним масажем.

Дитячий

Сеанси для дітей або підлітків мають ряд особливостей. Це пояснюється тим, що дитячий організм постійно росте, а значить, по-іншому реагує на масажну процедуру.

Дитячий масаж лікарі призначають часто як при захворюваннях, так для зміцнення м’язів, зв’язок, а також для покращення розвитку дитини, профілактики різних порушень постави. Як правило, дитячий масаж поєднується із фізичними вправами. Такий підхід допомагає правильному формуванню кісткової та м’язової системи.

Масажист використовує таку ж техніку, що й для масажу дорослих людей. Відмінність в тому, що рухи обережні, а застосування сили менше. Масаж дитини слід довіряти виключно спеціалістам, які досконало знають особливості дитячого організму. У таких масажистів є відповідні сертифікати – підтвердження кваліфікації.

Зручна локація

Салон краси “Beauty secret” знаходить в самому сердці міста Львів, вул. Галицька 19 (бічна Площі Ринок)

Якісне обладнання

Використовуємо тільки дороге та якісне обладнання, що завжди дає неперевершений результат

Кваліфіковані майстри

Суворі методи відбору персоналу, корпоративне навчання, дисціпліна – ці речі дозволяють нам гарантувати результат

Загальні проти-показання

Процедуру забороняється робити при таких захворюваннях або станах:

 • нестабільний психічний фон, наявність хвороб психіки;
 • захворювання, при яких спостерігається підвищена кровоточивість;
 • гострі стани – травми, інсульти, інфаркти, кровотечі;
 • підвищення температури;
 • якщо діагностовано системні хвороби сполучної тканини, то масаж не забороняється, а лише застосовується щадний режим з урахуванням стану пацієнта.

Наш салон краси у Львові надає послуги масажу різних типів. Ви можете довіритись нам, адже наші спеціалісти мають досвід роботи, сертифікати та виключно позитивні відгуки клієнтів. Будемо раді бачити вас серед наших постійних відвідувачів!

Вартість масажу у Львові

Послуга Вартість
1 хвилина 8 грн
5 хвилин 39 грн
10 хвилин 79 грн

Запишись та отримай знижку 5%!

Поля отмеченные * являются обязательными к заполнению

Фото салону та щасливих клієнтів

Відгуки про масаж

Настя Квасничка

Тут найкращі бровки роблять:)))і курси теж дуже кльові!)всім рекомендую)

Настя Квасничка

Марина Кононченко

В салоні працюють професіонали своєї справи)я дуже вдячна всім за дружню підтримку і позитивні емоції)мені дуже пощастило що я навчалася саме в цьому закладі!!!Дякую і бажаю ще більше клієнтів і учнів!!!

Марина Кононченко