Татуаж брів у Львові

Рідко зустрінеш жінку, у якої брови мають ідеальну форму. Спеціалісти-косметологи львівсього салону краси пропонують процедуру татуаж. Вона допоможе надати бровам не тільки красивий і виразний вид, а й змінити весь образ. Татуаж брів у Львові можна зробити, застосувавши декілька способів. Ціна залежить від вибраного методу та кваліфікації спеціаліста.

Татуаж брів: види

Розтушовування

Після проведення сеансу брови здаються підфарбованими олівцем. Розтушовування рекомендується проводити для корекції татуажу, а також у разі невдало проведеної процедури. Метод підійде тим, хто не має на меті суттєво змінювати свої брови, а хоче лише прибрати нерівності, залисини, подовжити лінію брів. Нерідко розтушовку називають «десятихвилинний» перманентний макіяж. Ефект триває до півроку. Якщо майстер дотримується правил нанесення фарби, то брови мають природний вигляд.

Волосковий метод

Передбачає промальовування окремих волосків фарбою. Однак, щоб перекрити шрам або неякісно виконаний татуаж, даний метод не застосовується. Волосковий татуаж брів у Львові спеціалісти виконують двома способами.

  1. Азійський (інша назва – японський, східний). Майстер промальовує волосинки різної довжини, при цьому трохи змінює їх напрямок, що створює природний безлад.
  2. Європейський. А тут все навпаки – спеціаліст малює волосинки однакового розміру і напрямку. Клієнтка визначає їх довжину, яка становить 5 – 10 мм. Дуже часто створюється витончений та плавний вигин брів.

Біотатуаж брів хною

Ця процедура прийшла до нас із Північної Африки і надзвичайно швидко набрала популярності. Біотатуаж брів хною у Львові став затребуваним у жінок, які слідкують за своєю зовнішністю. Це зовсім не дивно, адже брови завдяки біотатуажу виглядають природними, погляд стає більш виразним.

Зручна локація

Салон краси “Beauty secret” знаходить в самому сердці міста Львів, вул. Галицька 19 (бічна Площі Ринок)

Якісне обладнання

Використовуємо тільки дороге та якісне обладнання, що завжди дає неперевершений результат

Кваліфіковані майстри

Суворі методи відбору персоналу, корпоративне навчання, дисціпліна – ці речі дозволяють нам гарантувати результат

Основні заборони для застосування

Треба враховувати, що татуаж брів має деякі протипоказання, а саме:

  • інфекційні ураження очей;
  • погане згортання крові;
  • артеріальний тиск, що перевищує показники норми;
  • рубці в області проведення процедури;
  • діагностовані запальні захворювання;
  • діабет;
  • період вагітності та менструації.

Відгуки тих жінок, які проходили сеанс татуажу брів у Львові, в основному позитивні. Основна порада – це обирати гарного майстра й салон краси, який має бездоганну репутацію. Такий підхід дасть можливість отримати якісну послугу та гарантовану безпеку для здоров’я.

Вартість татуажу брів у Львові

Послуга Вартість
1 хвилина 8 грн
5 хвилин 39 грн
10 хвилин 79 грн

Запишись та отримай знижку 5%!

Поля отмеченные * являются обязательными к заполнению

Фото салону та щасливих клієнтів

Відгуки про татуаж брів

Настя Квасничка

Тут найкращі бровки роблять:)))і курси теж дуже кльові!)всім рекомендую)

Настя Квасничка

Марина Кононченко

В салоні працюють професіонали своєї справи)я дуже вдячна всім за дружню підтримку і позитивні емоції)мені дуже пощастило що я навчалася саме в цьому закладі!!!Дякую і бажаю ще більше клієнтів і учнів!!!

Марина Кононченко