Укладка

Привіт! Дякую, що завітали в гості. Почну з далеку. Я досить успішно поєдную навчання та роботу, але, на жаль, часто не вистачає часу на себе. Однак, коли випадає вільна хвилинка завжди поспішаю оновити манікюр чи привести до ладу зачіску. Завжди ціную коли майстер працює швидко, впевнено та якісно. Так було і цього разу. Мене запросили на одну важливу подію, але часу для зборів майже не було. Зрозумівши, що святковий образ мені не під силу я набрала вже знайомий номер навчального центру “Секрет”. Мені пощастило і  на допомогу прийшла перукар Надія Гижа. Я хотіла бути у ніжному та легкому образі, не хотіла складних зачісок та лакованих кудрів. Тому підбір укладки ліг на тендітні плечі майстра. Надя запропонувала мені легку накрутку. Яка б виглядала дуже невимушено, ніжно, але святково.

Часу було обмаль, буквально хвилин 40. Але це для Наді не проблема. За цей час вона встигла помити мені голову, висушити та зробити укладку з накруткою. Навіть незважаючи на брак часу майстер не знехтувала бальзамом та маскою для волосся. Крім того, перед сушкою нанесла термозахист. Також важливою умовою була стійкість зачіски, бо захід мав тривати близько 7 годин.

Здивувало, що перукар, попри мої постійні тривожні погляди на годинник та дзвінки, виконувала всі свою обов’язки у правильній послідовності та дотримуючись всіх правил. Тому я впевнена, що з “Секретом” ви ніколи не запізнитесь на важливу зустріч через перукаря-равлика. Потай від Наді я вирішила перевірити її. Я дуже пунктуальна людина і ненавиджу запізнюватись, тому одразу попередила майстра, що маю рівно 40 хвилин, не більше. Вона пообіцяла, що встигнемо. Наприкінці процедури я з пересторогою подивилась на час і, о диво, мала в запасі ще 5 хвилин. Це говорить про те, що майстер добре знається на технології та вміє правильно організувати робочий час.

Зауважу, що я страшенно не люблю “зализані” лаком чи мусом зачіски, але в той же час хочу щоб вона протрималась весь вечір. Секрет майстерності перукар не розкриває, але зачіска протрималась … до наступного дня.

Я задоволена не лише якістю роботи, а й оперативністю. Вкотре переконуюсь у професійності майстрів навчального центру “Секрет”. І чомусь навіть не здивована, що вкотре йду з “Секрету” красивою та задоволеною.

222

Мовою чисел:

Ціна: 50 – 150 гривень

Тривалість процедури:  30 хвилин

Тривалість ефекту: близько 7 годин

[Всего голосов: 0    Средний: 0/5]
Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Copy link
Powered by Social Snap