Педікюр

На вікном зима, але не привід пропускати візити у салони краси. Сяяти та дивувати треба у будь-яку пору року. Часто, з приходом холодів дівчата менше приділяють уваги своїй зовнішності, користуючись помилковою стратегією “Все одно ніхто не бачить”. Зізнаюся, я теж такою колись була. Але не цього разу.

Продовжую ділитися з вами враженнями від навчального центру “Секрет“. І на цьому тижні говоритимемо про педікюр. Відверто скажу, це не надто приємна для мене процедура. Через тісне взуття вже кілька років маю проблему з вростанням нігтів, тому свої ніжки ні кому не показувала. Але у “Секреті” вирішила ризикнути. Всі мої попередні майстри або не хотіли братися за педікюр, або просто оминали проблемні пальчики. До того ж все літо я провела на роботі: відрядження, завдання, понаднормовий графік роботи, постійно на ногах. Тому до вростаючих нігтів додалися ще й загрубілі п’яточки.

Майстер Таня запропонувала мені зробити кислотний педикюр. Раніше я про нього навіть не чула, тому погодилась з обережністю.

Спочатку на ступні майстер наносить спеціальну кислоту, яка пом’якшує загрубілу шкіру і вона потім з легкістю видаляється пилкою для ніг. Я дуже боялася, щоб ця кислота не пекла та не викликала алергічної реакції. Але процедура пройшла без сюрпризів. Після того як Таня зняла плівку (неї огортають ніжки, щоб кислота краще подіяла) та опрацьовувала пилочкою ступні вони стали гладенькі, мов у немовля. ped1

Але для ефекту “вау” цього не достатньо. Побачивши проблему з нігтями майстер обережно надала їм овальну форму, замість квадратної. За її словами, саме кутики вростають у шкіру та створюють мені багато проблем. ped3

Чесно, я була приємно здивована з якою швидкістю Таня впоралась з тими, з чим майстри мучались по 40 хвилин.ped4

Крім неймовірно ніжної шкіри я отримала і ідеально рожевий френч. До речі, вже традиційно, Таня проконсультувала мене по всіх питаннях. 

Не хочу бути схожою на Ревізора, але я порекомендувала педикюр у “Секреті” своїм подругам. Посудіть самі: індивідуальний підхід, безпека, якість, точність, обережність, акуратність та уважність до клієнта.

Мовою чисел:

Ціна: 190 гривень

Тривалість процедури: 1 година

Тривалість ефекту: 1 місяць

Частота: 1 раз на місяць

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *